ISB Bilişim Teknolojileri


ISB Bilişim Teknolojileri A.Ş. 2007 yılında, kurumsal şirketlere katma değerli bilişim çözümleri sunmak üzere kurulmuştur. ISB’nin farklı alanlardaki uzmanlıkları müşterilerimize bütünleşik, katma değerli, farklı teknolojileri ve çözümleri kapsayan hizmetler sunmamızı sağlamaktadır.

ISB, Uygulama ve Ağ Performans Yönetimi, Bandgenişliği Yönetimi, Trafik Görselleştirme, Veri Depolama ve Sunucu Sistemleri, Uygulama Hızlandırma, Veri Trafiği Analizi, Sunucu Yük Paylaşımı, Bilgi Güvenliği ve Ağ Çözümleri başta olmak üzere, Ağ ve Sistem Teknolojileri alanlarında uygulama ve teknik destek hizmetleri sunmaktadır.

ISB olarak hedefimiz Bilişim Teknolojilerini işinizi geliştirmek için en iyi şekilde kullanmanızı sağlamak, şirketinize verimlilik ve değer katmaktır. Bilişim Teknolojileri sayesinde rekabet avantajı sağlayarak daha fazla kazanç sağlayabilmeniz, daha az maliyetli sistemler kullanmanız, bilişim sistemleri yönetimi için harcadığınız kaynak ve zamanı azaltarak kendi işinize konsantre olmanızı hedeflemekteyiz.

ISB Bilişim Teknolojileri A.Ş. 2017 yılı başında 11.yılına girecek. Kurulduğu günden itibaren etik değerlere bağlı, maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek, yeni teknoloji ve çözümlerle çok sayıda proje gerçekleştirdik ve çok sayıda müşteriye ulaştık. Bu süreçte bankalar, finans kuruluşları, kamu kuruluşları, holdingler, üniversiteler ve farklı sektörlerden birçok büyük kuruma çözümlerimizi ve hizmetlerimizi sunduk, ve kendilerine destek olmaya devam ediyoruz.

ISB`nin hedefi, müşterilerine değer katmaktır.

 

Uğur İşbuyuran

Kurucu, Genel Müdür

ugur.isbuyuran@isb.com.tr

Mobil +90 (532) 645 33 87