Cara Systems

Cara Systems, yüksek performanslı, kaliteli, kolay yönetilir ve uygun maliyetli networking çözümleri sunan İngiltere merkezli teknoloji şirketidir.

Cara Systems’in ethernet switch ailesi rakiplerinden daha yüksek peformansı, kolay yönetim ile birleştirmekte, çok sayıda özelliği destelemekte ve bunu rakiplerinden daha iyi fiyat/performans oranları ile sunmaktadır.

Kablosuz Ağ erişim sistemleri 802.11n ve 802.11ac Dual Band desteklidir ve yüksek bandgenişli sağlarlar.

Türkiye’de 11 yıllık geçmişiyle teknik yeterliliğini kanıtlamış olan ISB Bilişim Teknolojileri A.Ş.’nin teknik desteğiyle birlikte sunulmaktadır.

Ürünler

  • CaraSwitch Ethernet Switch
  • CaraWireless Indoor & Outdoor Wifi Access
  • CaraPON Passive Optical Network
  • CaraRouter Network Router

CaraSwitch

Yüksek Performanslı, CLI Tam Yönetilebilir Ethernet Switch Ailesi

Cara Systems’in tüm switchleri 1G porta sahip, tam yönetilebilir, non-blocking ve ihtiyaç olan tüm kritik özelliklere sahiptirler.

CS4010 Series

Layer2, 1Gbit Access, 1Gbit Uplink

Kullanıcı ve farklı cihazların erişim katmanı için ideal, 1G erişim portuna, 1G SFP uplink portuna sahip, tam yönetilebilir, farklı modellerinde PoE+ destekli erişim anahtarları.

CS4020 Series

Layer2, 1Gbit Access, 10Gbit Uplink

Kullanıcı ve farklı cihazların erişim katmanı için ideal, 1G erişim portuna, 10G SFP uplink portuna sahip, tam yönetilebilir, farklı modellerinde stacking,  routing ve PoE+ destekli erişim anahtarları.

CS4030 Series

Layer3, 1Gbit Access, 10Gbit Uplink, Stackable

Kullanıcı ve farklı cihazların erişim katmanı için ideal, 1G erişim portuna, 10G SFP uplink portuna sahip, tam yönetilebilir, full routing destekli, yedekli hotplug güç ünitesine sahip, stacking ve farklı modellerde PoE+ destekli erişim ve/veya dağıtım anahtarları.

CS4040 Series

Layer3, 10Gbit Access, 40Gbit Uplink, Stackable

Dağıtım ve merkezi ağ anahtarı olarak ideal, 10G SFP+ erişim portuna, 40G QSFP uplink portuna sahip, tam yönetilebilir, full routing destekli, yedekli hotplug güç ünitesine sahip, stacking dağıtım ve/veya merkez anahtarları.

CS4070 Series

Layer3, 1Gbit & 10Gbit Access, Modular

Modüler, merkezi ağ anahtarı olarak ideal, 1G TX, 1G SFP ve 10G SFP+ erişim ve uplink portlarına sahip, tam yönetilebilir, full routing destekli, yedekli hotplug güç ünitesine sahip, yedekli supervisor destekli merkez anahtarları.

CaraWireless

Kablosuz Ağ İletişim – Heyerde

Cara Systems’in indoor ve outdoor kablosuz erişim cihazları ile internet’e erişimi yüksek hızdan fedakarlık etmeden uyun maliyetle elde edebilirsiniz.

CW700 Series

Indoor & Outdoor Access Point

Cara System’in temelde 3 farklı ihtiyaç için Kablosuz Erişim Cihazları mevcut, evlerde, otellerde ve çok sayıda odadan oluşan alanlarda kullanılabilecek Wall Mount 801.11ac destekli cihazları, her türlü genel alan kullanımı için ideal 801.11ac destekli Tavana Monte edilebilen cihazları ve dış alanlarda kullanılabilecek olan, farklı tipte harici antenleri destekleyen dış ortam cihazları.

CWC200 Series

Access Point Controller

Çok sayıda kablosuz ağ cihazının merkezi olarak kontrol edilebilmesi için Cara Systems AC Controller cihazlarını kullanabilirsiniz, masaüstü bir cihaz ile 1.000 adet kablosuz ağ erişim cihazı kontrolü mümkün.

CaraPON

Passive Optical Network

Internet Servis Sağlayıcılar için çok geniş alanda, her eve fiber taşıyarak yüksek hızda bandgenişliği ile Internet hizmeti sağlamanın en etkin yolu olan Pasif Optik Ağ teknolojis ile tek bir fiber kılı üzerinde 128 uç noktaya, 20 km menzilde 2.56 Gbps internet hizmeti sağlayabilirsiniz.

CF3600 Series

GPON OLT

CaraSystems CF3600 16 port PON ve 4 port 10G ethernet desteklemekte, toplam 16 port ile her bir port üzerinde ideal olarak 64 uç nokta ile 20 km menzil içinde 1.024 ev ya da kurumsal kullanıcıya internet hizmeti sağlayabilirsiniz.

CF700 Series

GPON ONU

CF700-4F ve CF700-4FW kullanarak ev ve iş kullanıcılarına 4 fast ethernet ve opsiyonel kablosuz ağ ile 1Gbps’e varan hızlarda internet erişimi sağlayabilirsiniz.

CF500 Series

GPON ONU

CF500 kullanarak ev ve iş kullanıcılarına 1 gigabit ethernet 1Gbps’e varan hızlarda internet erişimi sağlayabilirsiniz.